Find your perfect Samsonite

SİZİN İÇİN EN UYGUN SAMSONITE’I BULUN

Eğer hangi çantayı seçeceğinize karar veremiyorsanız, izin verin Samsonite seçenekleri eleyerek size yardımcı olsun.

Disney Forever

DISNEY FOREVER

MODAYA UYGUN & FEMİNEN ÇANTALAR

Disney Forever

DISNEY FOREVER

MODAYA UYGUN & FEMİNEN ÇANTALAR

Disney çantaları sadece çocuklar için olmak zorunda değildir. Nostaljiyi yakalayın ve yetişkin Disney hayranları için özel olarak dizayn edilmiş harika Disney Forever koleksiyonumuzu keşfedin. Bu eğlenceli, şık ve feminen çantalar pastel tonlarındaki Minnie Mause baskısı ile süslenmiş, deri görünümlü detayları ile tüm Disney koleksiyonu ile uyum içindedir.

Minnie Mouse sırt çantası, clutch çantası ve omuz çantası da dahil olmak üzere çeşitli modellerde mevcuttur ... Neden tüm seti almıyorsunuz!

DISNEY FOREVER SERİSİNİ KEŞFEDİN

Laptop backpacks

BİLGİSAYAR SIRT ÇANTALARI

Tüm eşyalarınız için mükemmel bir düzen

BİLGİSAYAR SIRT ÇANTALARI

TÜM EŞYALARINIZ İÇİN MÜKEMMEL BİR DÜZEN

Sıkça seyahat eden bir dizüstü bilgisayar kullanıcısı iseniz ve ellerinizin serbest olmasını istiyorsanız dizüstü bilgisayar taşımak için özel bir kompartımana sahip olarak tasarlanmış bir sırt çantası tercih edin. Değerli elektronik cihazınıza yüksek derecede koruma sağlamakla beraber diğer eşyalarınızı da taşıyabilecek yere sahip olmalısınız. İster iş ortamı için resmi bir model, ister okul veya haftasonu kullanımlarınız için daha rahat bir model olsun, tekerlekli sırt çantaları dahil olmakla beraber Samsonite size ihtiyacınız olan her türlü seçeneği sunar. Dayanıklı yastık koruma, kaymaz askılar, rahat tutacaklar ve günlük kullanışlı düzenekler gibi özellikleri kaçırmayın.

KOLLEKSİYONLARI KEŞFEDİN

The perfect fashion combination!

COSMOLITE & UPLITE

Mükemmel moda kombinasyonu!

The perfect fashion combination!

COSMOLITE & UPLITE

MÜKEMMEL MODA KOMBİNASYONU!

Tam da ikonik Cosmolite valizlerinin bundan daha göz alıcı olabileceğini düşünmediğiniz an Samsonite üç farklı renkli en yeni modelini piyasa sürmüştür. Tercihiniz yumuşak kumaş bavullardan yana mı? O zaman sizi Uplite ile tanışmaya davet ediyoruz. Samsonite’ın stil, konfor ve hafiflik harikası. Buna ilaveten şu ana kadar koleksiyonumuzun en hafif kabin içi valizi olma özelliğini taşır! İkisinden birini seçin veya ikisine birden sahip olun!

COSMOLITE’I KEŞFEDİN UPLITE’I KEŞFEDİN

Curv® Technology

CURV® TEKNOLOJİSİ

Neden curv® malzemesi?

Curv® Technology

NEDEN CURV® MALZEMESİ?

CURV® TEKNOLOJİSİ

Samsonite’a özgü, yenilikçi bir malzeme olup darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

  • Malzeme kalınlık birimi başına kırılma gerçekleşene kadar oldukça yüksek enerji emilimine sahiptir.
  • Curv® eşsiz bir malzeme olup düşük sıcaklıklarda daha dayanıklı bir hale gelir.
  • Patentli kabuk kaplama süreci.
  • Ekstra hafif, ekstra dayanıklı.

CURV® KOLEKSİYONLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN VİDEOYU İZLEYİN

Valİz yerleştİrmek İçİn checklist

VALİZİNİZİ NASIL YERLEŞTİRMELİSİNİZ

SEYAHATİNİZ İÇİN VALİZ YERLEŞTİRME İPUÇLARI

Valİz yerleştİrmek İçİn checklist

VALİZİNİZİ NASIL YERLEŞTİRMELİSİNİZ

VALİZ YERLEŞTİRMEK İÇİN CHECKLIST

Seyahatinizin stresten uzak geçmesi için kabinde yanınızda bulunduracağınız valizinizi en iyi şekilde yerleştirebilmenin yollarını keşfedin. İster bir hafta sonu kaçamağı, ister bir iş seyahati için olsun, sizlere hafif bir valiz hazırlamaya yardımcı olmak amacıyla çeşitli ipuçları veren bir valiz hazırlama rehberi sunuyoruz.

İdeal boy kabin valiziniz için neye dikkat etmeniz ve seyahatinizin mükemmel bir şekilde başlamasını sağlamak için nasıl bir planlama yapmanız gerektiğini öğrenin. Samsonite kabin boy valizinizden daha fazla yer ve en çok verimi elde edebilmek için neler yapmanız gerektiğini görmek amacıyla yararlı videolarımızı seyredin.

VİDEOYU SEYREDİN: İŞ SEYAHATİ İÇİN VALİZ HAZIRLAMA İPUÇLARI VİDEOYU SEYREDİN : HAFTASONU SEYAHATİ İÇİN VALİZ HAZIRLAMA İPUÇLARI KABİN BOY VALİZ SATIN ALMAK İÇİN

Disney Ultimate

PREMIUM ÇOCUK VALİZİ

DISNEY’İN BÜYÜLÜ DÜNYASINA ADIM ATIN

Disney Ultimate

PREMIUM ÇOCUK VALİZİ

DISNEY’İN BÜYÜLÜ DÜNYASINA ADIM ATIN

Disney dünyasına adım atın ve Samsonite’ın yeni premium çocuk koleksiyonu Disney Ultimate’i keşfedin. Bu Disney sırt çantaları, valizler ve okul çantaları çocukların favori Disney karakterleri olan Mickey, Minnie ve Pixar Cars karakterleri ile güzelce süslenmiştir. Bu çantalar yüksek kaliteli dayanıklı malzemeli ve ekstra güçlendirilmiş pedli ve sırt desteklidir. Bu PVC içermeyen çocuk çantaları etkileyici baskı ve nakışlar ve zekice tasarlanmış temalar ile 3D efektlere ekstra parlaklık verir.

DISNEY ÇANTALARI KEŞFET

2 Wheels 4 Wheels

İKİ YA DA DÖRT KAÇ TEKERLEĞE İHTİYACIN VAR?

SİZE EN UYGUN VALİZİ BULUN

2 Wheels 4 Wheels

İKİ YA DA DÖRT KAÇ TEKERLEĞE İHTİYACIN VAR?

SİZE EN UYGUN VALİZİ BULUN

Tekerlekler valizler ile birleştiğinde seyahat ederlerin hayatları ölçülemeyecek derecede gelişti.Şimdi, iki ya da dört tekerlekli de seçseniz daha önce hiç etmediğiniz kadar rahat edebilirsiniz.Tekerlekli valizler iki tekerlekli upright olabilir. Bu model çekmek için en iyisidir. Dört tekerlekli valiz, spinner olarak bilinir, itmek için yapılmıştır. Spinnerlar en iyi manevrayı sağlar, havaalanında rüzgar gibi esmenizi sağlar. Ancak upright modeller daha değişken yüzeyler için ideal olabilir. Samsonite'ın her iki stilde de çok sayıda seçeneği vardır.

DÖRT TEKERLEK SPINNERLARI KEŞFET İKİ TEKERLEK UPRIGHTLARI KEŞFET

Star Wars

YILDIZ SAVAŞLARI

Bu uzay destanının hayranları için

YILDIZ SAVAŞLARI

BU UZAY DESTANININ HAYRANLARI İÇİN

Bu Premium Yıldız Savaşları çantaları koleksiyonunda Karanlıklar Efendisi Darth VaderTM başrolde. Genç yaştaki erkek çocukları için tasarlanan bu yüksek kalite ve dayanıklı sırt çantaları, bavullar ve okul çantalarına tüm genç Yıldız Savaşları hayranlarının sahip olması gerek. Darth Vader’in meşhur maskesinin etkileyici kalıp versiyonunu kaçırmayın ve genç macera düşkünlerinin bu sırt çantalarının ekstra yastıkları ve sırt destekleri sayesinde daima rahat etmelerini sağlayın.

YILDIZ SAVAŞLARI ÇANTALARINI SATIN AL

FLOWLITE TEKNOLOJİSİ

İNCE & HAFİF, FAKAT
YİNE DE POLİPROPİLEN

FLOWLITE TEKNOLOJİSİ

Polipropilen gücü ve şok direnci ile bilinir, yüksek yoğunluklu renk pigmentleri ile darbeye dayalı beyazlaşmalar engellenir. Samsonite devrim niteliğindeki yeni Flowlite teknolojisi ile son derece hafif poliprobilen koleksiyonları yaratmayı başardı. Bu malzeme çok ince kalıplarlara enjekte edilirken sağlamlığını korur ve bavul içindeki kişisel eşyalarınızı koruma altına alır.

Videoyu izle Flowlite koleksiyonumuza göz atın