Christmas gifts for kids 2017

Çocuk Koleksiyonu

Çocuklar İçin Sihirli Anlar

Christmas gifts for kids 2017

Çocuk Koleksiyonu

Çocuklar İçin Sihirli Anlar

Çocukların şıklığını ve rahatlığını da düşünen Samsonite, eğlenceli Disney karakterleriyle çocuklara sihirli bir dünyanın penceresini açıyor! Minnie ve Mickey Mouse, Şimşek McQueen, Star Wars ve daha pek çok karakterin olduğu sırt çantaları, okul çantaları ve aksesuarları burada!

Şimdi Al

Laptop backpacks

Laptop Sırt Çantaları

Eşyalariniz düzen i̇çi̇nde

Laptop backpacks

Laptop Sırt Çantaları

Eşyalariniz düzen i̇çi̇nde

Laptop kullanıcıları sürekli hareket halindedir ve ellerinin serbest kalmasını isterler, bu nedenle laptop sırt çantaları bu soruna çözüm oluyor! Geniş ve hacimli koruma sayesinde değerli elektronik cihazlarınız darbelere karşı korunuyor. İster günlük hayatınızda ister profesyonel hayatınızda laptop sırt çantalarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Samsonite, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek laptop sırt çantalarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Koleksiyonu Keşfet

ladies backpacks

KADIN SIRT ÇANTALARI

Modern ve feminen

Disney Forever

KADIN SIRT ÇANTALARI

Modern ve feminen

Samsonite'ın çok kullanışlı özellikleriyle şık tasarımlara sahip olan yeni kadın sırt çantası koleksiyonunu keşfedin. İş hayatında ya da günlük kullanımlarda oldukça ideal olan bu modern koleksiyon çok özel renkleriyle ve tasarımlarıyla şehir hayatına ayrı bir hava katacak.

KOLESKIYONU GÖR Zalia'yı Keşfet

The perfect fashion combination!

COSMOLITE & UPLITE

Mükemmel moda kombinasyonu!

The perfect fashion combination!

COSMOLITE & UPLITE

MÜKEMMEL MODA KOMBİNASYONU!

Tam da ikonik Cosmolite valizlerinin bundan daha göz alıcı olabileceğini düşünmediğiniz an Samsonite üç farklı renkli en yeni modelini piyasa sürmüştür. Tercihiniz yumuşak kumaş bavullardan yana mı? O zaman sizi Uplite ile tanışmaya davet ediyoruz. Samsonite’ın stil, konfor ve hafiflik harikası. Buna ilaveten şu ana kadar koleksiyonumuzun en hafif kabin içi valizi olma özelliğini taşır! İkisinden birini seçin veya ikisine birden sahip olun!

COSMOLITE’I KEŞFEDİN UPLITE’I KEŞFEDİN

Cabin Luggage

En Uygun Kabin Boy Valizler

Kurallara Göre Kabin Valiz Rehberi

Cabin Luggage

En Uygun Kabin Boy Valizler

Kurallara Göre Kabin Valiz Rehberi

Valizini beraberinizde uçağa almak isteyebilirsiniz. Bagaj bandında valizini beklerken zaman kaybetmezsiniz. Kabin boy valizinizle beraber seyahatinizin son noktasına kadar beraber hareket edebilirsiniz. Seyahat etmenin umduğunuz gibi sorunsuz olmasını sağlıyoruz. Havayolu firmaları için gereken boyut bilgilerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

Kabin Valizlerine Göz Atın Kabin Valiz Boyutları

Curv® Technology

CURV® TEKNOLOJİSİ

Neden curv® malzemesi?

Curv® Technology

NEDEN CURV® MALZEMESİ?

CURV® TEKNOLOJİSİ

Samsonite’a özgü, yenilikçi bir malzeme olup darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

  • Malzeme kalınlık birimi başına kırılma gerçekleşene kadar oldukça yüksek enerji emilimine sahiptir.
  • Curv® eşsiz bir malzeme olup düşük sıcaklıklarda daha dayanıklı bir hale gelir.
  • Patentli kabuk kaplama süreci.
  • Ekstra hafif, ekstra dayanıklı.

CURV® KOLEKSİYONLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN VİDEOYU İZLEYİN

Valİz yerleştİrmek İçİn checklist

VALİZİNİZİ NASIL YERLEŞTİRMELİSİNİZ

Seyahati̇ni̇z i̇çi̇n vali̇z yerleşti̇rme i̇puçlari

Valİz yerleştİrmek İçİn checklist

VALİZİNİZİ NASIL YERLEŞTİRMELİSİNİZ

Vali̇z yerleşti̇rmek i̇çi̇n checklist

Seyahatinizin stresten uzak geçmesi için kabinde yanınızda bulunduracağınız valizinizi en iyi şekilde yerleştirebilmenin yollarını keşfedin. İster bir hafta sonu kaçamağı, ister bir iş seyahati için olsun, sizlere hafif bir valiz hazırlamaya yardımcı olmak amacıyla çeşitli ipuçları veren bir valiz hazırlama rehberi sunuyoruz.

İdeal boy kabin valiziniz için neye dikkat etmeniz ve seyahatinizin mükemmel bir şekilde başlamasını sağlamak için nasıl bir planlama yapmanız gerektiğini öğrenin. Samsonite kabin boy valizinizden daha fazla yer ve en çok verimi elde edebilmek için neler yapmanız gerektiğini görmek amacıyla yararlı videolarımızı seyredin.

VİDEOYU SEYREDİN: İŞ SEYAHATİ İÇİN VALİZ HAZIRLAMA İPUÇLARI VİDEOYU SEYREDİN : HAFTASONU SEYAHATİ İÇİN VALİZ HAZIRLAMA İPUÇLARI KABİN BOY VALİZ SATIN ALMAK İÇİN

Star Wars 2017

Star Wars bags

Star Wars Hayranlarına Özel Ürünler

Star Wars 2017

Star Wars bags

Star Wars Hayranlarına Özel Ürünler

Star Wars gücü, Samsonite'nin galaksiler arası Yıldız Savaşları çantalarından biriyle sizinle birlikte olabilir.

Bu çarpıcı tasarımlar, her yaştan Star Wars hayranları için mükemmel bir alternatif! Çocuklar ve gençler için ikonik çok satan Darth Vader veya Stormtooper bavullarını, okul çantalarını ve sırt çantalarını keşfedin. Samsonite Paradiver Light duffle çantaları ve sırt çantalarına The Force ™ gücü verildi ve şimdi Millennium Falcon veya Tie Fighter uzay gemisini içeren iki ince baskı da bulunuyor.

Şimdi Star Wars Alın!

Business Leisure: Bleisure

Şehir Turları

Hafifleyin: Şehrin karmaşasından kaçmak ya da güzel bir hafta sonu kaçamağı yapmak için hazırsanız ama havaalanında da kontuarda zaman kaybetmek istemiyorsanız Samsonite'ın geniş hacimli ve farklı havalimanı ölçülerine uygun kabin boy valizleri imdadınıza yetişecek. Uygun fiyatlı bir mola olarak görülen şehir turları artık daha çok tercih edilir oldu.

Samsonite, seyahati kolaylaştırmak için yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyor. Her bir kabin boy valizimiz el bagajınızı rahat taşıyabilmeniz için kullanışlı özelliklere sahiptir. Seyahatlerinizi rahatlatacak kabin boy valizlerimizi keşfedin.

Kabin Boy Valizler İçin