ladies backpacks

KADIN SIRT ÇANTALARI

Modern ve feminen

Disney Forever

KADIN SIRT ÇANTALARI

Modern ve feminen

Samsonite'ın çok kullanışlı özellikleriyle şık tasarımlara sahip olan yeni kadın sırt çantası koleksiyonunu keşfedin. İş hayatında ya da günlük kullanımlarda oldukça ideal olan bu modern koleksiyon çok özel renkleriyle ve tasarımlarıyla şehir hayatına ayrı bir hava katacak.

KOLESKIYONU GÖR Zalia'yı Keşfet

The perfect fashion combination!

COSMOLITE & UPLITE

Mükemmel moda kombinasyonu!

The perfect fashion combination!

COSMOLITE & UPLITE

MÜKEMMEL MODA KOMBİNASYONU!

Tam da ikonik Cosmolite valizlerinin bundan daha göz alıcı olabileceğini düşünmediğiniz an Samsonite üç farklı renkli en yeni modelini piyasa sürmüştür. Tercihiniz yumuşak kumaş bavullardan yana mı? O zaman sizi Uplite ile tanışmaya davet ediyoruz. Samsonite’ın stil, konfor ve hafiflik harikası. Buna ilaveten şu ana kadar koleksiyonumuzun en hafif kabin içi valizi olma özelliğini taşır! İkisinden birini seçin veya ikisine birden sahip olun!

COSMOLITE’I KEŞFEDİN UPLITE’I KEŞFEDİN

Curv® Technology

CURV® TEKNOLOJİSİ

Neden curv® malzemesi?

Curv® Technology

NEDEN CURV® MALZEMESİ?

CURV® TEKNOLOJİSİ

Samsonite’a özgü, yenilikçi bir malzeme olup darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

  • Malzeme kalınlık birimi başına kırılma gerçekleşene kadar oldukça yüksek enerji emilimine sahiptir.
  • Curv® eşsiz bir malzeme olup düşük sıcaklıklarda daha dayanıklı bir hale gelir.
  • Patentli kabuk kaplama süreci.
  • Ekstra hafif, ekstra dayanıklı.

CURV® KOLEKSİYONLARIMIZI KARŞILAŞTIRIN VİDEOYU İZLEYİN

Disney Forever

DISNEY FOREVER

Modaya uygun & femi̇nen çantalar

Disney Forever

DISNEY FOREVER

Modaya uygun & femi̇nen çantalar

Disney çantaları sadece çocuklar için olmak zorunda değildir. Nostaljiyi yakalayın ve yetişkin Disney hayranları için özel olarak dizayn edilmiş harika Disney Forever koleksiyonumuzu keşfedin. Bu eğlenceli, şık ve feminen çantalar pastel tonlarındaki Minnie Mause baskısı ile süslenmiş, deri görünümlü detayları ile tüm Disney koleksiyonu ile uyum içindedir.

Minnie Mouse sırt çantası, clutch çantası ve omuz çantası da dahil olmak üzere çeşitli modellerde mevcuttur ... Neden tüm seti almıyorsunuz!

DISNEY FOREVER SERİSİNİ KEŞFEDİN

Ladies Laptop Bags

Kadın Laptop Çantaları

Sade, Şık Tasarımlar

Ladies Laptop Bags

Kadın Laptop Çantaları

Sade, Şık Tasarımlar

Özellikle çalışan kadınlar için yaratılan bu koleksiyonda şık ve sade tasarımlar dikkat çekiyor. Fonksiyonel Ipad ve telefon cebi, laptop alanı ve alternatif bölmeleri sayesinde artık çantanızda bir şey bulmak daha kolay! İş hayatını ve günlük yaşamı kombinlemek için harika bir seçim!

Bilgisayar Çantalarını Görüntüleyin Aksesuarlara Göz At

Laptop backpacks

Laptop Sırt Çantaları

Eşyalariniz düzen i̇çi̇nde

Laptop backpacks

Laptop Sırt Çantaları

Eşyalariniz düzen i̇çi̇nde

Laptop kullanıcıları sürekli hareket halindedir ve ellerinin serbest kalmasını isterler, bu nedenle laptop sırt çantaları bu soruna çözüm oluyor! Geniş ve hacimli koruma sayesinde değerli elektronik cihazlarınız darbelere karşı korunuyor. İster günlük hayatınızda ister profesyonel hayatınızda laptop sırt çantalarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Samsonite, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek laptop sırt çantalarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Koleksiyonu Keşfet

back to school

Okula Dönüş Başlıyor

back to school

Okula Dönüş Başlıyor

Okulun ilk günü deneyimi her zaman endişeli geçer. Ancak bu endişeli havayı Disney kahramanlarıyla eğlenceli hale getirebilirsiniz. Samsonite çocuk okul çantaları, sırt çantaları ve kalem kutularıyla okula dönemine hazır olun! Mickey, Minnie, Arabalar, Dory, Spider Man, Star Wars gibi harika kahramanlar sizleri bekliyor!

Alışverişe Başla!

Valİz yerleştİrmek İçİn checklist

VALİZİNİZİ NASIL YERLEŞTİRMELİSİNİZ

Seyahati̇ni̇z i̇çi̇n vali̇z yerleşti̇rme i̇puçlari

Valİz yerleştİrmek İçİn checklist

VALİZİNİZİ NASIL YERLEŞTİRMELİSİNİZ

Vali̇z yerleşti̇rmek i̇çi̇n checklist

Seyahatinizin stresten uzak geçmesi için kabinde yanınızda bulunduracağınız valizinizi en iyi şekilde yerleştirebilmenin yollarını keşfedin. İster bir hafta sonu kaçamağı, ister bir iş seyahati için olsun, sizlere hafif bir valiz hazırlamaya yardımcı olmak amacıyla çeşitli ipuçları veren bir valiz hazırlama rehberi sunuyoruz.

İdeal boy kabin valiziniz için neye dikkat etmeniz ve seyahatinizin mükemmel bir şekilde başlamasını sağlamak için nasıl bir planlama yapmanız gerektiğini öğrenin. Samsonite kabin boy valizinizden daha fazla yer ve en çok verimi elde edebilmek için neler yapmanız gerektiğini görmek amacıyla yararlı videolarımızı seyredin.

VİDEOYU SEYREDİN: İŞ SEYAHATİ İÇİN VALİZ HAZIRLAMA İPUÇLARI VİDEOYU SEYREDİN : HAFTASONU SEYAHATİ İÇİN VALİZ HAZIRLAMA İPUÇLARI KABİN BOY VALİZ SATIN ALMAK İÇİN

Business Leisure: Bleisure

Şehir Turları

Hafifleyin: Şehrin karmaşasından kaçmak ya da güzel bir hafta sonu kaçamağı yapmak için hazırsanız ama havaalanında da kontuarda zaman kaybetmek istemiyorsanız Samsonite'ın geniş hacimli ve farklı havalimanı ölçülerine uygun kabin boy valizleri imdadınıza yetişecek. Uygun fiyatlı bir mola olarak görülen şehir turları artık daha çok tercih edilir oldu.

Samsonite, seyahati kolaylaştırmak için yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyor. Her bir kabin boy valizimiz el bagajınızı rahat taşıyabilmeniz için kullanışlı özelliklere sahiptir. Seyahatlerinizi rahatlatacak kabin boy valizlerimizi keşfedin.

Kabin Boy Valizler İçin