{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
İlk Alışverişlerde Hoş Geldin %5 indirimi - e-mail iletişim onayınız gereklidir.
Axess’e özel 6 taksit ve tek seferde yapılan ilk 10.000 TL ve üzeri alışverişinize 1000 TL chip-para!
İşBankası'na 6 taksit. İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, tek seferde yapacağınız 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 1000 TL MaxiPuan kazanın!
1500 TL ve üzeri alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO
( 0 )
110 YILLIK İNOVASYON

110 YILLIK
İNOVASYON

Samsonite, kurulduğu 1910 yılından bu yana, her yerde seyahatseverlerin ve gezginlerin tüm ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle premium kalitede valizler ve dayanıklı çantalar üretmektedir. Yeni malzemeler kullanma, ikonik tasarımlar yaratma ve her zamankinden daha fazla konfor sağlama konularında sektöre öncülük etmiştir. Çıktığı bu yolculukta, inovasyon geleneğinin bir parçası haline gelen bir dizi "ilk"e imza atmıştır.

BİR YAŞAMIN ÖYKÜSÜ
Jesse Shwayder 1910'da Denver'da, Samsonite®'i kurduğunda seyahat, dünyayı görme imkanına sahip olan çok az sayıda kişiye özgü bir eylemdi. Bu münhasırlık göz önüne alındığında, seyahat, bir yerden bir yere gitmekten daha öte, yüksek kaliteli bir deneyim olarak adlandırıldı. Seyahat sektöründe orijinal markalardan biri olan Samsonite, dünya gezginleri için şık ve kaliteli çözümler yaratmak için son 100 yıldır, yenilikçi bir marka olarak işçiliğini ve mirasını geliştirmeye devam ediyor. . Bugün Samsonite, aynı temel ilkelerle valiz kategorisine liderlik etmeye devam ediyor ve Shwayder’in vizyonunu tasarım ve yenilikle küresel olarak ürün kategorilerine ve tüketici hedeflerine doğru genişletiyor.

19

10

10

Şirketin orijinal kurucusu Jesse Shwayder, temel ahşap gövdeyi parlak metal çıtçıtlar ve köşe parçalarıyla yeniden tasarlayarak onu daha dikkat çekici ve "ayakta duracak kadar güçlü" hale getiriyor.

41

41
Streamlite™

Yeni bir ileri teknolojinin erken kullanımında, Streamlite çantası, "ham deri" efekti oluşturmak için hafif bir litografi ile kaplanmıştır. Konik şekli, sektörde bir klasik olmuştur.

58

58
Silhouette™

O zamana kadar yapılan en gelişmiş valiz, seyahatlerinizde yıpranma ve aşınmaya karşı valizinizi korumak için gömülü donanıma sahip yeni bir modern şekle sahipti.

63

63
Attaché Çantaları - Bir Klasik

Yeni nesil iş adamları için ilk ABS ataşe çantası oluşturuldu.
Bu şık çanta, kısa sürede 60'ların başındaki Mad Men tarzı yöneticiler için sembolik hale geldi.

69

69
Saturn™

Samsonite, artan "hafif valiz" talebine bir yanıt olarak, enjeksiyon kalıplı kabuklu ilk polipropilen ürününü piyasaya sürdü. Satürn koleksiyonu, 1969'a kadarki en şık hafiflik ve güç yinelemesiydi.

74

74
Silhouette – İlk Tekerlekli Ürün

Silhouette'in dış kasasına tekerleklerin eklenmesi valiz dünyasını sonsuza dek değiştirdi.
Bu valiz, yeni nesil sık uçan yolcuları hedefleyen, seyahat konforu ve rahatlığında gerçek bir devrimdi.

86

86
Oyster™

Oyster, son derece sağlamlık ve güvenlik sağlayan üç noktalı kilit sistemine sahip ilk valizdi.

Valiz, ilk yılında 140.000 adet satılmasıyla kazanılmış bir zaferdi, tüm zamanların en hızlı satan valizi oldu.

94

94
Ziplite™

Ziplite ile Samsonite, fermuarlı ilk polipropilen valizini tanıttı ve böylece hem sert hem de yumuşak kenarlı valizin faydalarını birleştirdi.

Satışlar hızla yükseldi ve fermuarlı sert valiz pazarı doğdu.

98

98
Xylem™

Alüminyumdan yapılmış ilk Samsonite valizinin tanıtımı.
Eşleşen ataşe çantası, James Bond filmi "The World Is Not Enough" da da önemli bir rol alarak destekleyici bir imaj yarattı. Film sonrasında da Avrupa çapında yüklü miktarda para taşımacılığında kullanılıyordu.

20

04

04

Samsonite, herhangi bir yöne yönlendirilebilen ve yolcunun hemen yanında ilerletilebilen dört tekerlekli "Spinner" valizi pazara sunuyor.
Bu yenilik, modern havalimanlarında yollarını arayan yolcular için mobiliteyi ve rahatlığı kökten iyileştirdi.

08

08
Cosmolite®

Samsonite, Cosmolite'i pazarın daha güçlü ve daha hafif valizlere yönelik artan talebine cevap olarak piyasaya sürdü.
Bugüne kadarki geliştirilmiş en hafif ve en güçlü Samsonite valiziydi.
Deniz kabuğundan ilham alan tasarımı anında başarı kazandı ve koleksiyon, Red Dot Ödülü, "En İyinin En İyisi" de dahil olmak üzere birçok tasarım ödülü kazandı.

18

18
Ekolojik Koleksiyonlar

Samsonite, dünya çapında % 100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş PET plastik şişelerden yapılmış bir kumaş olan geri dönüştürülmüş polipropilenden veya Recyclex ™ 'den yapılan 23 ürün serisini piyasaya sürdü.

19

19
S’Cure ECO Yeşil Gri Serisi

S'Cure ECO'nun" Yeşil Gri " serisi, Samsonite’in tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik atıkları yeniden değerlendiren ilk valizidir.

Valizin dış kasası, tüketici sonrası evsel atıklardan geri dönüştürülmüş polipropilen kullanılarak yapıldı ve atılamayacak kadar değerli bir malzemeyi yüksek kaliteli, işlevsel bir ürüne dönüştürdü.

20

20
110. Yıl dönümü

Bir sonraki bölüme hazır olun: 110. yılımızı yepyeni yenilik koleksiyonları ile kutluyoruz.