{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
İlk Alışverişlerde Hoş Geldin %5 indirimi - e-mail iletişim onayınız gereklidir.
Axess’e özel 6 taksit ve tek seferde yapılan ilk 10.000 TL ve üzeri alışverişinize 1000 TL chip-para!
İşBankası'na 6 taksit. İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, tek seferde yapacağınız 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 1000 TL MaxiPuan kazanın!
1500 TL ve üzeri alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO
( 0 )

İade Hakları

İade Hakları

İade Hakları

Samsonite olarak müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Online sitemizden yapılan alışverişlerden memnun kalınmadığı takdirde belirlenen prosedürlerin gerçekleştirilmesi doğrultusunda ürünler orijinal kutularıyla birlikte iade edilebilmektedir. Satış sözleşmesinin teslim tarihinden itibaren iade hakkı 14 gün içerisinde geçerlidir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde cayma hakkı geçerli değildir, iade edilemez.

Tüm ürünler orijinal etiketleriyle, kullanıcı talimatları, garanti belgesi ve mevcut etiketleriyle birlikte orijinal kutusunda kullanılmamış olarak iade edilmelidir. Iade edilecek ürünlerin en kısa zamanda Samsonite Seyahat Ürünleri San. Tic. AŞ’ye gönderilmesi müşterilerin sorumluluğundadır. İade etme süresi dahilinde iade edilen ürünler tekrar satılabilir durumda değillerse iade talebi kabul edilmeyecektir.

İade hakkınızın geçerli olabilmesi için lütfen aşağıdaki iade prosedürlerini uygulayın:

İade Politikaları

1. Lütfen iade formunu eksiksiz doldurun.

2. İade edilen ürünün taşıma/nakliye/kargolama sürecinde hasar görmemesi için orijinal karton kutusuyla gönderilmesi gerekmektedir. (kullanılmamış, tekrar satılabilir olması, garanti belgesi, kullanım talimatları, orijinal etikerlerinin bulunması gerekmektedir.)

3. Iade formunu eksiksiz doldurunuz ve iade paketinizle beraber iletiniz. Iade formunuz adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranız, ürün kodu, açıklaması, iade numarası gibi bilgileri içermelidir.

4. İade prosedürlerini dikkatli bir şekilde okuyunuz ve iade koşullarında da belirtildiği gibi iadenizin teslim alınması için anlaşmalı kargo firması iletişime geçilmesi gerekmektedir.

5. Yukarıda belirtilen iade prosedürlerine uyulduğu takdirde kargo ücreti (mevcutsa) dahil olmak üzere satın alma tutarı müşterilerimize iade edilecektir.        


 Aras Kargo Gönderici Kodu: 729207801629  
Gönderilecek Adres: Samsonite DEPO / Kıraç/Esenyurt - İstanbul        


6. Iade koşullarının yerine getirilmemesi durumunda 14 iş günü içerisinde müşterilerimize “iade reddi” nedeni mail yoluyla belirtilecektir.


7. İade durumunda ödeme şeklinize göre iade yapılacaktır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Samsonite tarafından kredi kartınıza iade işlemi 3-5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. 8. Taksitli yapılan ödemelerin iadeleri banka tarafından aynı taksit sayısında iade edilmektedir.
9. Havale ödemelerinde banka hesap bilgilerinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir, havale tutarının iadesi sadece sipariş veren kişiye ait bir hesap numarasına yapılır. Iade taleplerinizi Samsonite Müşteri Hizmetleri yetkilisine bildirebilirsiniz.


10. İade edilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının, faturanın arka sayfasındaki form doldurularak gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

Yukarıda yer alan iade prosedürleri sadece web sitemiz üzerinden yapılan satın alım işlemlerinde geçerlidir. Web sitemizden alınan ürünler mağazalarımızdan iade edilemez ya da para iadesi gerçekleştirilemez.

Hasarlı ürün, hasar görmüş ya da kargo esnasında kaybolan ve yanlış teslim edilen ürün


Kargonuz tarafınıza ulaştığında siparişinizin doğru olup olmadığını kontrol ediniz. Siparişinizle ilgili yanlışlık, tutarsızlık varsa lütfen “İade Hakları” başlığı altında bulunan prosedürleri en kısa süre içerisinde gerçekleştiriniz.

Samsonite Seyahat Ürünleri San. Tic. AŞ tarafından gönderilen ürünlerde firma kusuru sebebiyle oluşabilecek hasar ve arızalardan kaynaklı iade edilen ürünlerde masraflar da iade edilecektir. Müsaitlik olması durumunda, tarafınıza tekrar Kargo maili iletilecek ve talep edilen ürün en kısa zamanda temin edilecektir.